У Херсонській обл. буде споруджено комплекс із переробки сміття на дизельне паливо


У Новій Каховці, що у Херсонській області, буде споруджено комплекс з переробки сміття на дизельне паливо. Про це повідомляє прес-служба Кабміну.
Для реалізації проекту земельну ділянку площею 10 га надано в оренду командитному товариству "Львоворгсинтез". Передбачається, що протягом місяця землевпорядники оформлять належні документи, які посвідчать право користування наділом. Землекористувач укладе угоду з міською радою про благоустрій прилеглої території.
За словами представників товариства, комплекс представлятиме собою реактор за типом доменної печі, у якому відбуватиметься високотемпературна хімічна обробка твердих побутових відходів. Крім того, компанія обіцяє проводити рекультивацію земель під існуючими звалищами, що надасть можливість повторного їх використання.
Нагадаємо, в червні в Україні почалося будівництво перших 10 заводів у рамках проекту з переробки сміття вартістю 430 млн євро у Києві, Харкові, Дніпропетровську, Чернівцях, Сумах, Тернополі, Хмельницькому, Полтаві, Кіровограді та Вінниці.

Немає коментарів:

Дописати коментар

МСЗ - помойка на небе (Greenpeace) - відео