Шведи побудують в Дніпропетровську завод з переробки сміття в енергію

Вартість розробки проекту і початкового етапу будівництва складе $ 120 млн. Підприємство потужністю 100 МВт зможе забезпечити теплом і гарячою водою великий житловий масив.

А ще – дозволить ліквідувати всі звалища в обласному центрі, говориться в повідомленні прес-служби Дніпропетровської ОДА.

Віце-президент шведської "ЕкоЕнерджі" Петер Ліндтх повідомив, що організація має більш ніж 50-річний досвід з реалізації подібних проектів.

"Ми підтверджуємо повну готовність до інвестування та реалізації цього проекту", – підкреслив глава представництва "ЕкоЕнерджі" в Україні Валентин Макогон.

За словами експертів, завод буде виконувати функції трьох "е": екологія, економіка, енергетика. З одного боку, підприємство повністю очистить місто від сміття, з іншого – буде виробляти тепло та електроенергію. А ще – це економічно вигідно.

У рік Дніпропетровськ зможе заощадити 100 млн кубометрів газу. Найближчим часом шведська сторона працюватиме над техніко-економічним обґрунтуванням проекту. Інвестиційний центр при Дніпропетровській ОДА вже запропонував для будівництва заводу три майданчики. Планується, що підприємство з'явиться в області через три роки і забезпечить роботою 200 чоловік.

http://news.finance.ua/ua/news/-/358816/shvedy-pobuduyut-v-dnipropetrovsku-zavod-z-pererobky-smittya-v-energiyu

 

Немає коментарів:

Дописати коментар

МСЗ - помойка на небе (Greenpeace) - відео