Під Харковом перероблятимуть сміття


У Красноградському районі визначили головні проекти, реалізація яких розпочнеться у 2016 році.
В. о. голови Красноградської райдержадміністрації Олександр Клочков повідомив, що на даний момент у районі підготовлено 85 міні-проектів з впровадження енергозберігаючих технологій. Також, за словами керівника району, в цьому році сили і кошти будуть спрямовані на розробку двох важливих для Красноградщини проектів: проектування сміттєпереробного заводу та очисних систем райцентру.
Підпільний цех виробляв тисячі літрів пального в Харкові (ФОТО)
Заступник голови Харківської облдержадміністрації Євген Шахненко зазначив, що проблему очисних систем необхідно вирішувати в терміновому порядку. "На коригування проекту з реконструкції очисних споруд потрібні кошти, тому було прийнято рішення про включення цього проекту до програми фінансування Європейського інвестиційного банку", - заявив Шахненко.
Для реалізації проекту також планують залучити кошти Державного екологічного природоохоронного фонду. Реконструювати очисні споруди планують за два роки - 2016-й і 2017-й. Як зазначив директор Департаменту житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури ХОДА Сергій Магдисюк, проект уже пройшов державну експертизу, а сума виділених коштів у цьому році складе 40 млн грн.
Микола Мельник
http://www.slk.kh.ua/news/suspilstvo/pid-kharkovom-pereroblyatimut-smittya.html

Немає коментарів:

Дописати коментар

МСЗ - помойка на небе (Greenpeace) - відео