«Львівтеплоенерго» має намір збудувати сміттєпереробний комплекс

Сміттєпереробний комплекс ймовірно буде розташований на території львівської ТЕЦ-2


«Львівтеплоенерго» має намір збудувати сміттєпереробний комплекс
фото Wikimapia
«Львівтеплоенерго» замовило техніко-економічне обґрунтування для будівництва сміттєпереробного комплексу
Львівське комунальне підприємство «Львівтеплоенерго» замовило 1 березня у харківського ПрАТ «Важпромавтоматика» розробку техніко-економічного обґрунтування для будівництва сміттєпереробного комплексу за 490 тис. грн. Про це повідомили «Наші гроші. Львів», посилаючись на інформацію з сайту публічних закупівель Prozorro.
Фірма-виконавець зобов’язана розпочати роботи з розробки ТЕО (розрахунок економічної доцільності здійснення проекту) одразу після отримання вихідних даних та авансового платежу розміром 245 тис. грн та завершити їх упродовж 75 днів.
Згідно із завданням, продуктивність сміттєпереробного комплексу має становити 240 тис. т/рік (Львів продукує приблизно 219 тис. т/рік). Планується будівництво двох модулів сортування сміття у дві черги, потужністю по 120 тис. т/рік кожна, площа під компостування сміття, допоміжні споруди і ТЕЦ, де буде спалюватись сміття.
При цьому у завданні зазначено, що проект має передбачати два етапи будівництва. На першому етапі планують встановити перший комплекс з сортування сміття та установку компостування. На другому – ще один комплекс сортування, ТЕЦ, два парові котли потужністю по 30 т/год. та парову турбіну потужністю 12 МВт.
У «Львівтеплоенерго» відмовилися коментувати ZAXID.NET цю угоду. Ймовірно, мова йде про будівництво на території ТЕЦ-2, розташованій на півночі Львова.
Нагадаємо, 21 лютого згідно з розпорядженням, підписаним першим заступником голови ЛОДА Ростиславом Замлинським, «Львівтеплоенерго» затвердили межі земельної ділянки площею понад 109 га у Пустомитівському районі Львівщини за межами с. Сороки Львівські «для будівництва об’єктів Львівської ТЕЦ-2».
Сміттєпереробний завод можуть спроектувати на земельній ділянці «Львівтеплоенерго», відведеній під ТЕЦ-2
Тоді у «Львівтеплоенерго» ZAXID.NET повідомили, що цією ділянкою підприємство користується з 80-х років ХХ століття, а впродовж минулого року займалося поновиленням документації щодо права на постійне користування нею. Зараз підприємство очікує отримання витягу з держреєстру про право на постійне користування цією ділянкою.
 
http://zaxid.net/news/showNews.do?lvivteploenergo_maye_namir_zbuduvati_smittyepererobniy_kompleks&objectId=1419505

Немає коментарів:

Дописати коментар

МСЗ - помойка на небе (Greenpeace) - відео