До кінця року у Львові розпочнуть перший етап будівництва сміттєпереробного заводу

До кінця року у Львові розпочнуть перший етап будівництва сміттєпереробного заводу
З деяких сміттєвих контейнерів у Львові сміття не вивозять уже місяць
До кінця 2017 року Львівська міськрада планує завершити розробку проектної документації та розпочати перший етап будівельних робіт щодо облаштування сміттєпереробного заводу. Про це у відеозверненні заявив мер Львова Андрій Садовий.
«Для початку хочу поінформувати вас про важливі етапи в ході реалізації проекту комплексного вирішення питання сміття у Львові, який ми здійснюємо за допомогою уряду Франції. Зокрема, після аналізу усіх можливих місць розташування нового сміттєпереробного заводу, компанія Egis опублікувала свій експертний висновок та рекомендує збудувати таке підприємство на території ТЕЦ-2 на північній околиці Львова. Ми зараз вивчаємо ці висновки та будемо ухвалювати власне рішення», - сказав Андрій Садовий.
Він також додав, що ситуація з вивезенням сміття зі Львова продовжує залишатись критичною, а міста Львівщини не виконують умови меморандуму.
«Хочу нагадати, що 30 травня виповнюється рік з часу трагедії на полігоні в Грибовичах. В місті буде оголошений день жалоби. У цей день на всій території міста вивісять Державний Прапор України з траурними стрічками, приспустять прапори на усіх адміністративних будівлях. Рекомендовано обмежити проведення розважальних заходів», – додав міський голова Львова.
http://zaxid.net/news/showNews.do?do_kintsya_roku_u_lvovi_rozpochnut_pershiy_etap_budivnitstva_smittyepererobnogo_zavodu&objectId=1426901

Немає коментарів:

Дописати коментар

МСЗ - помойка на небе (Greenpeace) - відео