У ЛМР обіцяють розпочати будівництво сміттєпереробного заводу уже цього року

Фото: city-adm.lviv.ua
Львів отримав позитивний висновок від Міністерства екології щодо оцінки впливу майбутнього сміттєпереробного комплексу на довкілля. У Міністерстві було враховано побажання від мешканців та екологів й видано додаткові приписи, які у ЛМР обіцяють виконати. Усі процедури будуть завершені до осені і ще цього року може розпочатись будівництво заводу.

Про це на брифінгу для журналістів повідомив директор ЛКП «Зелене місто» Вадим Ноздря.

Він розповів, що на порядку денному – несуттєві коригування проектно-кошторисної документації та її комплексна держекспертиза, відтак – отримання дозволу на спорудження від Державної архітектурно-будівельної інспекції. Передбачається, що сміттєпереробний комплекс почнуть будувати у Львові вже цього року.

За словами Вадима Ноздрі, зважаючи на додаткові умови, передбачені у висновку ОВД, а саме – необхідність передбачення локальної системи очищення технічних стоків на території майбутнього комплексу, у проектно-кошторисну документацію необхідно внести відповідні корективи.

«Це невеликий об’єм робіт: ми повинні передбачити додаткове розміщення очисних споруд. Після цього проект скеровуємо на комплексну державну експертизу та звертаємось до Державної архітектурно-будівельної інспекції, від якої врешті очікуємо отримати дозвіл на будівництво», – зазначив Вадим Ноздря. Він також зауважив, що орієнтовний термін отримання цього дозволу – середина вересня цього року.

Паралельно з отриманням дозвільних документів, відбувається тендерний процес. Визначення переможця конкурсу, який, власне, і збудує цей комплекс, – за Європейським банком реконструкції та розвитку.

«Зараз ми маємо 5 визначених компаній. Продовжуємо з ними працювати. Очікуємо на дозвіл ЄБРР, який перевіряє документацію для оголошення фінальної частини тендеру», – зазначив керівник ЛКП «Зелене місто».

Нагадаємо, нещодавно Міністерство екології та природних ресурсів України оприлюднило Висновку із Оцінки впливу на довкілля (ОВД), який врахував зауваження та пропозиції, які надійшли від львів’ян по результату громадських слухань, що відбулися 25 січня.

Вони супроводжувалися скандалом, оскільки місцеві мешканці заблокували їх. Та, не дивлячись на це, вони були визнані такими, що відбулися.
https://zik.ua/news/2019/04/24/u_lmr_obitsyayut_rozpochaty_budivnytstvo_smittiepererobnogo_zavodu_uzhe_tsogo_1559437

Немає коментарів:

Дописати коментар

МСЗ - помойка на небе (Greenpeace) - відео