На Виноградівщині обговорили з інвесторами спорудження сучасного сміттєпереробного заводу (ВІДЕО)

Як боротися зі сміттям та що робити з ним після утилізації. Відповіді на ці питання за круглим столом у Виноградові шукали районне керівництво та представники найбільшого у Східній Європі сміттєпереробного підприємства.

На Виноградівщині обговорили з інвесторами спорудження сучасного сміттєпереробного заводу (ВІДЕО)
Сміття було, є і буде. Втім, достатньо змінити ставлення до нього, як з проблеми це перетворюється на прибуток. Таку головну тезу висловили співробітники потужної європейської компанії, яка вже досить давно сприймає відходи як ресурс.
З побутовими відходами, яких з кожним днем стає все більше, – боротися застарілими методами не ефективно. Тому керівництво Виноградівського району розглянуло план будівництва сучасного сміттєпереробного заводу неподалік сіл Широке, Боржавське та Онок.
Стосовно громадського спротиву, який чинився ще кілька років тому, очільник району пообіцяла розібратися, адже тоді людей налякали неправдивою інформацією, буцімто це буде звичайний смітник, а не високотехнологічний завод. Тим більше, його зведуть на місці, де й так уже стихійне сміттєзвалище.
Дотримання всіх європейських стандартів - чи не головний аргумент безпеки майбутнього полігону. До всього цей проект універсальний.
Вирішивши основні питання, районний керманич запевнила, що з цього приводу проведуть розширену нараду з сільськими головами, представниками громадськості та експертами в галузі охорони навколишнього середовища, аби цей проект втілити в життя.

http://zakarpattya.net.ua/Zmi/138705-Na-Vynohradivshchyni-obhovoryly-z-investoramy-sporudzhennia-suchasnoho-smittiepererobnoho-zavodu-VIDEO

Немає коментарів:

Дописати коментар

МСЗ - помойка на небе (Greenpeace) - відео