Про таке, зокрема, йшлося під час робочої наради на Виноградівщині.
![До 20 квітня Виноградівщина передасть європейським інвесторам дорожню карту проектування сміттєпереробного заводу](http://zakarpattya.net.ua/postimages/news/2015/4/11075076_1419617701686889_68772086805437069_n.jpg)
Під час наради обговорено пропозиції, які були отримані від закордонних партнерів, розглянуто зміни та доповнення до проекту підприємства з переробки сміття. Як наголосила голова Виноградівської РДА Юдіта Петеі, 20 квітня закордонні партнери повинні отримати весь пакет документів, необхідних для початку розробки технічної документації та дорожню карту проектування та будівництва заводу з переробки сміття у районі.
В результаті наради розглянуто ключові моменти та узгоджено подальший план дій для підготовки дорожньої карти, повідомляють у Виноградівській РДА.
http://zakarpattya.net.ua/News/138419-Do-20-kvitnia-Vynohradivshchyna-peredast-ievropeiskym-investoram-dorozhniu-kartu-proektuvannia-smittiepererobnoho-zavodu
Немає коментарів:
Дописати коментар