До 20 квітня Виноградівщина передасть європейським інвесторам дорожню карту проектування сміттєпереробного заводу

Про таке, зокрема, йшлося під час робочої наради на Виноградівщині.

До 20 квітня Виноградівщина передасть європейським інвесторам дорожню карту проектування сміттєпереробного заводу У ході наради, виходячи із домовленостей, отриманих під час робочої поїздки у Чеську республіку на підприємство AVE, розглянуто питання розроблення детальної дорожньої карти з проектування та будівництва сміттєпереробного заводу на території Виноградівського району, яку буде представлено європейським інвесторам 20 квітня.
Під час наради обговорено пропозиції, які були отримані від закордонних партнерів, розглянуто зміни та доповнення до проекту підприємства з переробки сміття. Як наголосила голова Виноградівської РДА Юдіта Петеі, 20 квітня закордонні партнери повинні отримати весь пакет документів, необхідних для початку розробки технічної документації та дорожню карту проектування та будівництва заводу з переробки сміття у районі.
В результаті наради розглянуто ключові моменти та узгоджено подальший план дій для підготовки дорожньої карти, повідомляють у Виноградівській РДА.
http://zakarpattya.net.ua/News/138419-Do-20-kvitnia-Vynohradivshchyna-peredast-ievropeiskym-investoram-dorozhniu-kartu-proektuvannia-smittiepererobnoho-zavodu

Немає коментарів:

Дописати коментар

МСЗ - помойка на небе (Greenpeace) - відео