На Хустщині знайшли ділянки під будівництво сучасного сміттєпереробного комплексу (ВІДЕО)

На Хустщині з’явився реальний шанс раз і назавжди вирішити сміттєву проблему. В районі планують побудувати сміттєпереробний комплекс. Ділянку для майбутнього об’єкту вже знайшли. У селі Стеблівка є земельна ділянка, яка ідеально підходить для розміщення нового, вкрай необхідного для району, об'єкту.

На Хустщині знайшли ділянки під будівництво сучасного сміттєпереробного комплексу (ВІДЕО) Найактуальнішою і таки найглобальнішою на Хустщині досі залишається сміттєва проблема. Наразі, з’явився шанс її вирішити. Компанія АВЕ береться будувати у Хустському районі сміттєпереробний об’єкт, тим самим ліквідує проблему зі сміттям.
Для початку для полігону необхідна відповідна земельна ділянка площею 30-35 гектарів. Таких у районі три: одна у Сокирниці, а дві – у Стеблівці. Найбільше підходить під полігон, а відтак – і для будівництва сміттєпереробного комплексу, одна з земельних ділянок у Стеблівці. Тут і відповідна площа, і знаходиться вона далеко як від населеного пункту, так і від водойм.
На нараду керівники району запросили й громадський актив Стеблівки. Селяни говорили з представниками АВЕ та місцевою владою щодо полігону. Їм розповіли про переваги сучасного об’єкту, його екологічну безпеку та про появу нових робочих місць.Тільки від рішення громади залежатиме, чи побудують об’єкт. Тому згодом проведуть і громадські слухання на цю тему. Наразі ж мова йде не про погодження самого будівництва, а надання АВЕ дозволу на збір матеріалів, які і визначать, чи відповідає обрана ділянка усім вимогам. Після такого дослідження вже мова йтиме про дозвіл громади на будівництво, а відтак – про розробку проектно-кошторисної документації.
Також на нараді громада Стеблівки озвучила свої умови. Адже свого часу керівники району обіцяли вирішити першочергові проблеми того населеного пункту, в якому створять районний полігон. У Стеблівці це дві гострі проблеми: водопостачання та каналізування.
Обслуговуватиме новозбудований сміттєпереробний комплекс Хустський район і місто Хуст. А щоб прискорити рішення громади, фірма АВЕ організує й поїздки у Прагу. Там уже працює такий комплекс і  представники громади зможуть ознайомитися з його роботою. Наразі ж на Закарпатті аналогічні об’єкти планують збудувати у Виноградівському та Ужгородському районах.

http://zakarpattya.net.ua/Zmi/138022-Na-KHustshchyni-znaishly-dilianky-pid-budivnytstvo-suchasnoho-smittiepererobnoho-kompleksu-VIDEO

Немає коментарів:

Дописати коментар

МСЗ - помойка на небе (Greenpeace) - відео