Саме з метою розробки юридичної бази яка б відповідала потребам мешканців та реаліям цільового регіону, пропонуємо Вам взяти участь в обговоренні проекту Положення про поводження з твердими побутовими відходами на території Кам’янка-Бузького району (далі Положення). Дане Положення дозволить створити законодавчу базу для функціонування системи поводження з ТПВ, закріпити права та обов’язки всіх учасників цього процесу.
Просимо Вас надсилати свої коментарі та пропозиції щодо вдосконалення Положення до 25 грудня 2009р. на адресу: м. Львів, вул. Лисенка, 21, Західноукраїнський ресурсний центр. Або на Ел. Пошту. petro@zurc.org . Ваші коментарі та пропозиції будуть враховані під час вдосконалення Положення та розробки його кінцевого варіанту.
Важливо! Хочемо звернути Вашу увагу на те, що для обговорення подано лише основні розділи проекту Положення яке ще не набуло законної сили, а проходить етап громадського обговорення.
Немає коментарів:
Дописати коментар