§ TURTLE NEWS: [WASTE] У Тернополі створили підприємство “Екоресурси”, яке утилізуватиме відходикомпаниями

У Тернополі створено комунальне підприємство Тернопільської міської ради «Екоресурси», яке провадитиме господарську діяльність у сфері збирання, сортування, транспортування, переробки та утилізації відходів як вторинної сировини.

Як повідомили ZAXID.NET в прес-службі Тернопільської міськради, відповідне рішення прийняли депутати міської ради 7 грудня на засіданні позачергової сесії міської ради.

Нове комунальне підприємство, яке розташовуватиметься на вул. Об'їзній, 4а, створене з метою будівництва та експлуатації сортувально-сміттєперевантажувальної станції твердих побутових відходів, залучення науково-технічного потенціалу до реалізації ефективних методів та розробок проблем оброблення відходів та утилізації, впровадження технологій та заходів із зниження шкідливого впливу відходів на навколишнє середовище, формування банку даних нових еколого-технічних розробок та їх впровадження.

Як зазначив міський голова Роман Заставний, рішення прийнято на виконання угоди із державним підприємством з утилізації відходів як вторинної сировини «Укрекомресурси» Кабінету міністрів України, згідно з якою міська рада зобов'язується створити комунальне підприємство, що провадитиме відповідну господарську діяльність, виділити земельну ділянку і приміщення.

Також мер Тернополя зауважив, що відповідно до розпорядження першого віце-прем'єр-міністра України, сміттєсортувальна лінія передається нашому місту із збереженням державної власності.

У межах розв'язання проблеми утилізації твердих побутових відходів Тернопіль має можливість стати учасником пілотного проекту й отримати автотранспорт, наземні і підземні контейнери, інше обладнання, повідомив міський голова.

Немає коментарів:

Дописати коментар

МСЗ - помойка на небе (Greenpeace) - відео