§ TURTLE NEWS: [WASTE] Сміттєпереробний завод в Дрогобичі братиме з міста 25 грн за тонну сміття

Питання спорудження сміттєпереробного заводу виходить на фінішну пряму. На адресу Дрогобицького міського голови Миколи Гука надійшов лист від Давіда Палмера Бойда, з яким раніше велися перемовини про спорудження у Дрогобичі сміттєпереробного заводу, – повідомив сайт Дрогобицького земляцтва.

 

Девід Палмер запевнив, що отримав підтвердження від міжнародної екологічної енергетичної групи про те, що вони готові профінансувати проект у Дрогобичі в обсязі 100%.

«Єдине, про що просили мене інженери, - йдеться у листі, - це оцінити, чи буде вигідніше проводити попереднє сортування сміття перед тим, як воно піде на переробку і відділяти природне сміття від твердих побутових відходів. Це дасть можливість підвищити кількість виробленої енергії та збільшити кількість робочих місць».

 

Девід Палмер наголосив на тому, що коли Польща сплачує 30 доларів/тону сміття, Франція – 110 євро/тону, Великобританія – 70 фунтів стерлінгів/тону, Дрогобич згідно з угодою платитиме лише 25 грн. за тону.

У вересні канадський інвестор знову відвідає Дрогобич, щоб детальніше обговорити найближчі плани спорудження сміттєпереробного заводу.

Немає коментарів:

Дописати коментар

МСЗ - помойка на небе (Greenpeace) - відео