§ TURTLE NEWS: [WASTE] На Львівщині планують збудувати завод, який перероблятиме сміття з усієї області

«У Яворівському районі інвестор із Монголії планує спорудити сучасний сміттєпереробний завод. Нове підприємство унікальне тим, що не спалюватиме відходи. Все сміття після сортування перетворюватимуть на біогумус каліфорнійські хробаки. Ця технологія дасть змогу переробляти не лише нові відходи, а й дозволить розробляти старі сміттєзвалища», – повідомив заступник голови облдержадміністрації Володимир Губицький після зустрічі з представником інвестора.

«Інвестор планує спорудити завод, який буде здатним переробити сміття з усієї області, – розповів заступник голови ОДА. – Загальна вартість проекту, що включає спорудження самого підприємства та закупівлю спецтранспорту, становить близько 120 мільйонів євро».

За його словами, ПП «Арат» уже має земельну ділянку на території технологічного комплексу ДГХП «Сірка». Крім цього, розроблений відповідний проект підприємства. «Богдан Домбровський розповів, що до кінця жовтня мають надійти перші кошти від інвестора», – зазначив Володимир Губицький.

Заступник керівника області запевнив гендиректора ПП «Арат», що облдержадміністрація сприятиме інвестору в реалізації важливого для регіону проекту, повідомили ZAXID.NET в прес-службі Львівської ОДА.

Немає коментарів:

Дописати коментар

МСЗ - помойка на небе (Greenpeace) - відео