§ TURTLE NEWS: [WASTE] У Чернігівській міськраді презентовано проект «Будівництво сміттєпереробного комплексу»

Представники компанії Canadian Ukrainian Business Consulting, перебуваючи 1 лютого у м. Чернігові з одноденним візитом, зустрілись з заступниками міського голови Олегом Білоусовим, Олександром Сердюком та керівництвом ЖКГ міста.

Під час зустрічі гості презентували проект заводу з переробки відходів.

За їх словами, компанія відома на світовому ринку послуг понад 25 років, налічує майже 2 тисячі працівників у Канаді, США і Європі. Нещодавно до реалізації проектів по будівництву заводів з переробки сміття компанією залучені країни Африки.

Відповідно до результатів проведених переговорів, що відбулись у грудні минулого року, підписано Меморандум про взаєморозуміння між Чернігівською міською радою та підприємством-інвестором Canadian Ukrainian Business Consulting. Цей документ передбачає впровадження інвестиційного проекту "Будівництво сміттєпереробного комплексу".

Реалізація проекту дозволить вирішити проблему утилізації відходів у м. Чернігові та розпочати роботи щодо ліквідації існуючого сміттєзвалища, а також, поліпшить екологічний стан як прилеглих до сміттєзвалища територій, так і міста в цілому.

За представленою інформацією завод приймає все сміття, не вимагаючи від мешканців міста сортування різних видів відходів. Виробництво розраховано на переробку до 300 тис. тон сміття у рік і, найголовніше, відповідає всім санітарним вимогам, що діють у країнах Євросоюзу.
Для повної реалізації проекту від розробки проектно-технічної документації до початку експлуатації необхідно 24 місяці.

Чернігівська міська рада забезпечить надання необхідних вихідних даних для розробки проектно-кошторисної документації та сприятиме отриманню компанією-інвестором необхідних законодавчих та нормативних актів, що стосуються зазначеного проекту.
http://www.ecoport.org.ua/news/?pid=16383

Немає коментарів:

Опублікувати коментар

МСЗ - помойка на небе (Greenpeace) - відео