Садовий уникає прямої відповіді, чому за 10 років не вирішив проблему сміття

Міський голова Львова Андрій Садовий. Фото: Сироткіна Анастасія/УНІАН
Міський голова Львова Андрій Садовий. Фото: Сироткіна Анастасія/УНІАН

Міський голова Львова Андрій Садовий уникає прямої відповіді на запитання, чому за 10 років перебування на посаді не зумів вирішити проблему поводження з ТПВ.

Таке питання А.Садовому поставили журналісти після брифінгу з Прем’єр-міністром В.Гройсманом 27 січня.

«Моя біда, що я в один день не вирішив питання доріг, води, тепла, сміття. Треба було прийти, за один день усе вирішити і сказати: дякую. Вибачте, недосконалий, не святий. Маю гріхи», – заявив А.Садовий.

«За 25 років міська влада сотні разів зверталася стосовно ділянки під полігон – не було варіантів вирішення. Сьогодні цей варіант ми знайшли. І це дякуючи візиту Прем’єр-міністра, який знає психологію чиновника і знає, як «натиснути» на ту чи іншу «кнопку», – додав мер.

З його слів, вартість будівництва сміттєпереробного заводу становить 20-25 млн євро. У цьому плані Львівська міськрада розраховує на кошти місцевого бюджету та підтримку Європейського Інвестиційного Банку.

Водночас, А.Садовий наразі не конкретизує, що саме буде на території Яворівської «Сірки» – лише полігон чи ще й завод з переробки сміття.

Нагадаємо, сьогодні під час візиту до Львова Прем’єр Володимир Гройсман дав доручення Львівській ОДА передати Львову земельну ділянку на території Яворівського ДГХП «Сірка» прощею 12,5 га під розміщення сміттєпереробного комплексу.

 http://zik.ua/news/2017/01/27/sadovyy_unykaie_pryamoi_vidpovidi_chomu_za_10_rokiv_ne_vyrishyv_problemu_1033217

Немає коментарів:

Дописати коментар

МСЗ - помойка на небе (Greenpeace) - відео