«Усі полігони України відмовились приймати сміття зі Львова», − Садовий

Мерія визначила п'ять ділянок для пресування сміття у Львові

«Усі полігони України відмовились приймати сміття зі Львова», − Садовий
фото Варта 1
Сміттєві баки на вул. Володимира Великого
Міський голова Львова Андрій Садовий у відеозверненні зазначив, що усі полігони України відмовляються приймати сміття зі Львова. Також мер зазначив, що досі не отримав відповіді від ЛОДА щодо скликання комісії з надзвичайних ситуацій, про що було скероване відповідне звернення за результатами міської комісії з НС. Про це йдеться у відеозверненні Андрія Садового.
«Внаслідок тривалого та системного блокування міста на майданчиках почало накопичуватись багато невивезеного сміття. Ситуація ускладнюється тим, що за тиждень синоптики прогнозують плюсову температуру. Відтак, місто повідомило державні органи влади про виникнення передумов для надзвичайної екологічної ситуації», - каже Садовий.
У четвер відбулось позачергове засідання сесії львівської міської ради, на якому ухвалили план екстренних заходів по недопущенню непередбачуваних наслідків.
Зокрема, визначили п'ять місць у Львові, на яких будуть облаштовані тимчасові майданчики в кожному районі міста для перевантаження та брикетування ТПВ.

На сьогодні усі полігони України, з тих чи інших причин – найчастіше внаслідок адміністративного тиску, відмовляються приймати сміття зі Львова.Ми опрацювали альтернативні варіанти. План наступний - на 5-х майданчиках у Львові сміття внаслідок брикетування буде зменшуватись в шість разів, герметично упаковуватись в промислову плівку та перевантажуватись для подальшого транспортування. В такому стані ТПВ буде значно легше і дешевше перевозити, і легше знаходити місця для складування», - додав мер Львова.

За його словами, ситуація з повним ігноруванням кризи з боку державних органів влади, а подекуди відвертим саботажем, переходить межі здорового глузду.
«Обласна державна адміністрація досі станом на обід п’ятниці з невідомих мені причин не провела засідання комісії з надзвичайних ситуацій, попри наші неодноразові та офіційні звернення. В середу я також мав розмову з Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом та вкотре звернувся з проханням розглянути кризу на державній комісії з надзвичайних ситуацій. Відповіді наразі нема», - додав мер Львова.
Садовий запевнив, що йому пропонують допомогу посли іноземних держав, міжнародні екологічні організації, мери міст-партнерів з-за кордону, однак він не отримує пропозиції допомоги від держави.
«Я хочу запевнити громаду в одному – що не зважаючи на неординарність ситуації та перешкоди від тих, хто мав би допомагати, я зроблю все можливе, аби ми пройшли це випробування і вийшли з нього з гідністю», - зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.
http://zaxid.net/news/showNews.do?usi_poligoni_ukrayini_vidmovilis_priymati_smittya_zi_lvova__sadoviy&objectId=1415576

Немає коментарів:

Дописати коментар

МСЗ - помойка на небе (Greenpeace) - відео