Польська фірма планує побудувати у Червонограді сміттєспалювальний завод

Міський голова Червограда Андрій Залівський та президент польської фірми "EKOWAT Sp. z o.o" підписують меморандом про будівництво у місті сміттєспалювального заводу
У середу, 25 січня, у Червонограді президент польської фірми «EKOWAT Sp. z o.o» Адам Камінські з міським головою Червонограда Андрієм Залівським підписали меморандум щодо отримання дозволу на будівництво заводу з утилізації твердих побутових відходів шляхом спалювання. Про це повідомляє прес-служба Червоноградської міської ради.
«Сторони погодили, як варiант, розглянути можливiсть розмiщення заводу з утилiзацiї вiдходiв на територiї Червоноградського заводу залiзобетонних виробів», – йдеться у повідомленні Червоноградської міськради.
У меморандумі йдеться про те, що експерти «EKOWAT Sp. z o.o» розроблятимуть проект об’єкту та повністю профінансують його будівництво. Однак остаточну угоду планують підписати через півроку.
Також у Червоноградській міськраді повідомили, що польськi iнвестори подарують місту екскаватор та машину для прибирання вулиць від снiгу.
На сайті «EKOWAT Sp. z o.o» сказано, що компанія «має великий досвід та високоякісне устаткування, яке дозволяє виконувати повний спектр робіт з переробки сміття, рекультивації та дегазації полігонів твердих побутових відходів та подальшої переробки сміттєвих відходів в електроенергію, тепло чи їх комбінації». Дегазаційні та сміттєспалювальні установки цієї фірми є у Варшаві, Гданську, Познані, Глівіце, Щецині та інших польських містах.
http://zaxid.net/news/showNews.do?polska_firma_planuye_pobuduvati_u_chervonogradi_smittyespalyuvalniy
_zavod&objectId=1416106

Немає коментарів:

Дописати коментар

МСЗ - помойка на небе (Greenpeace) - відео