Смердюча катастрофа: На Київщину завезли 500 тонн львівського сміття

Сміттєзвалище для мешканців маленького села Соснівка, що на Київщині, це справжня катастрофа

Смердюча катастрофа: На Київщину завезли 500 тонн львівського сміття
У селі лише одна вулиця, на якій проживає всього 160 людей, повідомляє Depo.Київ з посиланням на Надзвичайні новини.
Тож на перший погляд, це ідеальне місце, де можна скинути сміття, адже ніхто не наважиться задавати зайві питання. Проте місцеві мешканці виявилися не з терплячих і стали бити на сполох.
Відходи сюди завезли вночі. Люди чули гуркіт двигунів, однак подумали, що то привезли на ферму зерно. Коли вони вранці випасали овець, то відчули нестерпний сморід, і пішли подивитися, що ж саме викидали вантажівки біля ферми.
Про те, що ці відходи саме зі Львова, мешканці села вирішили тому, що у смітті знайшли багато доказів, які підтвердили їхні здогадки. Зокрема, люди знайшли чеки з магазинів Львівської області.
Смердюча катастрофа: На Київщину завезли 500 тонн львівського сміття - фото 1
Люди викликали поліцію. Правоохоронці заарештували бульдозер та опитали охорону ферми, проте нікого так і не затримали.
"Бульдозер, який здійснював розгортання цього сміття, знаходиться на штрафмайданчику поліції Іванкова. До правоохоронців звернулись тільки власники цього трактора, які намагаються нам надати навіть не документи на нього, а справку-рахунок", - сказав речник поліції Київської області Микола Жукович.
Для того, щоб до села більше не привозили відходи зі Львова, місцеві мешканці організували чатування біля воріт ферми.
Потім мешканці села одразу зібрали екстрену сільську нараду, на яку прийшла і дружина господаря ферми. Вона каже, що здали територію в суборенду для зберігання сільськогосподарської техніки, а про сміття нічого не знали. Мало того, жінка винними в усьому зробила самих селян, мовляв, якби не вони, то відходи б прибрали тихо і без зайвого розголосу.
Люди жінці не вірять і з жахом підраховують, скільки сміття звезли б до їхнього села за півроку, якщо таку величезну кількість вивантажили за кілька годин. А поки триває слідство, люди потерпають від отруйних випарів і не п’ють воду зі своїх криниць.
http://kyiv.depo.ua/ukr/kyiv/smerdyucha-katastrofa-na-kiyivshchinu-zavezli-500-tonn-lvivskogo-02122016112000

Немає коментарів:

Дописати коментар

МСЗ - помойка на небе (Greenpeace) - відео