У Львівській області німецька фірма побудує сміттєпереробний завод за €60 млн

У Львівській області німецька фірма INSIL побудує сміттєпереробний завод загальною вартістю €60 млн. Це дозволить скоротити кількість відходів на сміттєзвалищах країни та забезпечити теплом одну з котелень. Про це повідомляє «Високий Замок».

Фото: THOMAS SAMSON/AFP/Getty Images
Сміттєпереробний завод з'явиться в місті Дрогобич, на перехресті вулиць Наливайка і Гайдамацької. За надання дозволу на виготовлення проектної документації цієї земельної ділянки проголосував 31 депутат міської ради.
За словами представників INSIL, тепер місто має надати землю, призначену для промислового виробництва, в оренду на 49 років.
«Підприємство зможе переробляти 100 тис. тонн сміття на рік. Проект, термін реалізації якого становить 18 місяців, передбачає також запуск при заводі тепличного і холодильного господарства, а також подачу до найближчої котельні підігрітої до 70 °С води», — кажуть інвестори.
Начальник відділу економіки виконавчого комітету Дрогобицької міської ради Роман Корпан зазначає, що цей проект має ряд вагомих переваг: «По-перше, сміттєпереробний завод не створює атмосферних викидів. По-друге, міська скарбниця щорічно буде отримувати 920 тис. грн. орендної плати в процесі будівництва і близько 2,5 млн. грн. після зведення об'єкта».
Німецька фірма INSIL також має намір реалізувати подібні проекти в Житомирі, Нововолинську та Кременчуці.
Дивіться також як організувати роздільний збір вторсировини у своєму місті.

http://www.epochtimes.com.ua/ostanni-novyny-ukrayiny/u-lvivskiy-oblasti-nimecka-firma-pobuduye-smittyepererobnyy-zavod-za-eu60-mln-122945

Немає коментарів:

Опублікувати коментар

МСЗ - помойка на небе (Greenpeace) - відео