Під Черкасами горить звалище

На території Черкаського звалища твердих побутових відходів, поблизу села Свідівок, сталося загорання сміття, триває ліквідація пожежі.
Про це повідомляє прес-служба Управління ДСНС України у Черкаській області.
«5 вересня, о 06:18 до оперативно-координаційного центру Управління надійшло повідомлення прозагорання сміття на території Черкаського звалища твердих побутових відходів, поблизу села Свідівок», - йдеться у повідомленні.
На час прибуття перших пожежних  вогнем було вже охоплено понад 400 квадратних метрів сміття. Спільними зусиллями вогнеборців о 08:10 пожежу вдалося локалізувати. Наразі триває її ліквідація. Загрози поширення вогню немає.
Загалом на місці пожежі працюють 9 одиниць пожежної та спецтехніки, 2 трактори та 37 осіб (від Управління ДСНС залучено 4 одиниці техніки та 19 чоловік особового складу).
За попередніми даними причина пожежі - підпал. На місці події працює мобільно-оперативна група Управління на чолі з в.о.начальника Управління полковником служби цивільного захисту Сергієм Озераном та міським головою міста Черкас Анатолієм Бондаренком.Фото: ДСНС
 
http://www.ukrinform.ua/rubric-regions/2077597-pid-cerkasami-gorit-zvalise.html

Немає коментарів:

Опублікувати коментар

МСЗ - помойка на небе (Greenpeace) - відео