У селах біля Львова назріває екологічна катастрофа: сміття не вивозиться вже місяць

З сіл Жовківського району вже місяць не вивозиться сміття взагалі. Місцеві жителі рятуються тим, що закопують сміттєві пакети у лісах, а як такі вчинки вплинуть на екологію в майбутньому – страшно уявити. Про це у коментарі Львівському порталу повідомив голова Львівського комітету екологічного порятунку України, активіст Марко Шпікула.
За його словами, сьогодні сміття зі Львова їздить у Київ, натомість ближні села потерпають від бруду та дизентерії і скоро потонуть у власному смітті.
«Вивозиться сміття тільки зі Львова. А напруга в селах росте, усі навколишні села потопають у смітті. Ще трошки і будуть гори сміття, куди його вивозити? Ще трішки і люди знову почнуть перекривати трасу, почнуть радикальними методами діяти. Все затихло, місто вивозить в Київ собі. Питання Львова на разі вирішене, а ви – навколишні села – робіть собі що хочете», – обурюється активіст.
Марко Шпікула зазначив, що з самих Грибовичів сміття не вивозиться ще з моменту трагедії. Приблизно така ж ситуація є в сусідніх селах.
«От зараз возять по лісах, ярах і викопують котловани. Вивозять, як тільки можуть. Але, до прикладу, пластикова пляшка 200 років розкладається. Ви собі уявіть, що це буде? Тобто ще трішки і знову Грибовичі будуть про себе нагадувати?», – зазначив він.
http://galinfo.com.ua/news/u_selah_bilya_lvova_nazrivaie_ekologichna_katastrofa_smittya_ne_vyvozytsya_vzhe_misyats_233060.html

Немає коментарів:

Опублікувати коментар

МСЗ - помойка на небе (Greenpeace) - відео