Ще 30 млн євро Європейський інвестиційний банк дає на рекультивацію Грибовицького сміттєзвалища
![Львів отримає €10 млн на будівництво сміттєпереробного заводу](http://imgcdn.luxnet.ua/zaxid/resources/photos/news/456x257_DIR/201606/1393696.jpg?201606030921)
Львів отримає від Європейського інвестиційного
банку 10 млн євро на будівництво сміттєпереробного заводу. Ще 30 млн
євро кредиту банк надасть для рекультивації Грибовицького сміттєзвалища.
Про це 2 червня заявила заступник голови міської комісії з питань
техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Ірина Маруняк.
«На сьогоднішній день є домовленість із Європейським інвестиційним банком щодо укладення угоди про виділення коштів Львову для рекультивації Грибовицького сміттєзвалища та облаштування нового сміттєпереробного заводу. Міський голова Андрій Садовий зараз веде перемовини з урядом щодо того, щоб ця угода була підписана. Йде мова про виділення 40 млн євро. Із них 30 млн євро мають піти на рекультивацію Грибовицького сміттєзвалища, а 10 млн – на облаштування нового сміттєпереробного заводу», – повідомила Ірина Маруняк.
Вона також уточнила, що цей кредит банк надасть на 25 років під 1,5% річних. Після того, як угоду з Європейським інвестиційним банком підпишуть, ЛМР вибере ділянку під будівництво сміттєпереробного заводу. Зараз під його спорудження розглядають три земельні ділянки.
За словами Ірини Маруняк, після катастрофи у Грибовичах сміття зі Львова тимчасово вивозять на кілька сміттєзвалищ у області. «Є чіткі домовленості з приватними структурами, які вивозять сміття, із власниками сміттєзвалищ, з мерами міст, це питання також обговорювалося на рівні області про те, що сміття будуть приймати. І сміття будуть приймати стільки, скільки це буде потрібно», – уточнила Ірина Маруняк.
Вона також нагадала, що з міського бюджету виділили 13,7 млн грн на те, щоб закупити паливо, облаштувати після катастрофи на Грибовицькому сміттєзвалищі огорожу та гідранти.
ZAXID.NET продовжує онлайн-трансляцію рятувальної операції у Грибовичах
«На сьогоднішній день є домовленість із Європейським інвестиційним банком щодо укладення угоди про виділення коштів Львову для рекультивації Грибовицького сміттєзвалища та облаштування нового сміттєпереробного заводу. Міський голова Андрій Садовий зараз веде перемовини з урядом щодо того, щоб ця угода була підписана. Йде мова про виділення 40 млн євро. Із них 30 млн євро мають піти на рекультивацію Грибовицького сміттєзвалища, а 10 млн – на облаштування нового сміттєпереробного заводу», – повідомила Ірина Маруняк.
Вона також уточнила, що цей кредит банк надасть на 25 років під 1,5% річних. Після того, як угоду з Європейським інвестиційним банком підпишуть, ЛМР вибере ділянку під будівництво сміттєпереробного заводу. Зараз під його спорудження розглядають три земельні ділянки.
За словами Ірини Маруняк, після катастрофи у Грибовичах сміття зі Львова тимчасово вивозять на кілька сміттєзвалищ у області. «Є чіткі домовленості з приватними структурами, які вивозять сміття, із власниками сміттєзвалищ, з мерами міст, це питання також обговорювалося на рівні області про те, що сміття будуть приймати. І сміття будуть приймати стільки, скільки це буде потрібно», – уточнила Ірина Маруняк.
Вона також нагадала, що з міського бюджету виділили 13,7 млн грн на те, щоб закупити паливо, облаштувати після катастрофи на Грибовицькому сміттєзвалищі огорожу та гідранти.
ZAXID.NET продовжує онлайн-трансляцію рятувальної операції у Грибовичах
http://zaxid.net/news/showNews.do?lviv_otrimaye_10_mln_na_budivnitstvo_smittyepererobnogo_zavodu&objectId=1393696
Немає коментарів:
Дописати коментар