Львів отримає €10 млн на будівництво сміттєпереробного заводу

Ще 30 млн євро Європейський інвестиційний банк дає на рекультивацію Грибовицького сміттєзвалища

Львів отримає €10 млн на будівництво сміттєпереробного заводу
Львів отримає від Європейського інвестиційного банку 10 млн євро на будівництво сміттєпереробного заводу. Ще 30 млн євро кредиту банк надасть для рекультивації Грибовицького сміттєзвалища. Про це 2 червня заявила заступник голови міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Ірина Маруняк.
«На сьогоднішній день є домовленість із Європейським інвестиційним банком щодо укладення угоди про виділення коштів Львову для рекультивації Грибовицького сміттєзвалища та облаштування нового сміттєпереробного заводу. Міський голова Андрій Садовий зараз веде перемовини з урядом щодо того, щоб ця угода була підписана. Йде мова про виділення 40 млн євро. Із них 30 млн євро мають піти на рекультивацію Грибовицького сміттєзвалища, а 10 млн – на облаштування нового сміттєпереробного заводу», – повідомила Ірина Маруняк.
Вона також уточнила, що цей кредит банк надасть на 25 років під 1,5% річних. Після того, як угоду з Європейським інвестиційним банком підпишуть, ЛМР вибере ділянку під будівництво сміттєпереробного заводу. Зараз під його спорудження розглядають три земельні ділянки.
За словами Ірини Маруняк, після катастрофи у Грибовичах сміття зі Львова тимчасово вивозять на кілька сміттєзвалищ у області. «Є чіткі домовленості з приватними структурами, які вивозять сміття, із власниками сміттєзвалищ, з мерами міст, це питання також обговорювалося на рівні області про те, що сміття будуть приймати. І сміття будуть приймати стільки, скільки це буде потрібно», – уточнила Ірина Маруняк.
Вона також нагадала, що з міського бюджету виділили 13,7 млн грн на те, щоб закупити паливо, облаштувати після катастрофи на Грибовицькому сміттєзвалищі огорожу та гідранти.
ZAXID.NET продовжує онлайн-трансляцію рятувальної операції у Грибовичах
 
http://zaxid.net/news/showNews.do?lviv_otrimaye_10_mln_na_budivnitstvo_smittyepererobnogo_zavodu&objectId=1393696

Немає коментарів:

Дописати коментар

МСЗ - помойка на небе (Greenpeace) - відео