Житомир щодня приймає зі Львова до 700 кубометрів сміттяФото: mns.gov.ua
Можливості житомирського полігону сміття дозволяють допомагати львів'янам, оскільки у Житомирі на сміттєзвалищі діє біогазова установка, так звана станція дегазації.
Житомир цього тижня почав приймати фури зі сміттям на утилізацію, аби допомогти розвантажити Грибовицьке сміттєзвалище біля Львова. Як повідомив у четвер кореспондент інформаційної агенції УНІАН, такі дані були озвучені сьогодні, 16 червня, на сесії Житомирської міської ради.
Як прозвучало на заході, щодня житомирське сміттєзвалище приймає близько 50 тонн сміття зі Львова, який веде також перемовини з іншими містами України про те, щоб відвантажувати сміття на їхні сміттєзвалища. Колишній секретар Житомирської міської ради Любов Цимбалюк на сесії поставила під сумнів безпечність для Житомира таких заходів, однак у коментарі журналістам мер Житомира Сергій Сухомлин заявив: «Це цілком безпечно. За даними фахівців, наш полігон спроможний прийняти це сміття. Це допоможе Львову у ліквідації наслідків пожежі на Грибовицькому сміттєзвалищі».
Також на сесії прозвучало, що житомирський полігон щоденно приймає зі Львова щоденно до 700 кубометрів сміття, за що Львів сплачує щоденно до п’яти тисяч гривень.
Депутати повідомили на сесії: «Можливості житомирського полігону сміття дозволяють допомагати львів'янам, оскільки у Житомирі на сміттєзвалищі діє біогазова установка, так звана станція дегазації. Вона пристосована для вироблення електроенергії із викачаного із сміття газу, що заощаджує для Житомира більш як 100 тисяч гривень щомісячно».
Також озвучувалося, що окрім Житомира, сміття зі Львова наразі везуть і до Луцька. Про це повідомили сьогодні, 16 червня, в інформацій агенції УНІАН, де також нагадали: «30 травня на Грибовицькому сміттєзвалищі біля Львова спалахнула масштабна пожежа. Після завершення гасіння під час збору пожежно-технічного обладнання стався зсув сміття, під який потрапили троє рятувальників і еколог Львівського комунального підприємства «Збиранка». 31 травня трьох рятувальників знайшли мертвими. Тіло комунальника досі не знайшли. 7 червня на звалищі знову виникла пожежа, було кілька вогнищ горіння і тління. 10 червня пожежу було ліквідовано».
http://dailylviv.com/news/sytuatsiyi-i-pryhody/zhytomyr-shchodnya-pryimaie-zi-lvova-do-700-kubometriv-smittya-33039

Немає коментарів:

Дописати коментар

МСЗ - помойка на небе (Greenpeace) - відео